Kontaktai

Jėgos aitvarų ir burlenčių instruktorius Artūras Dudėnas (kaitavimo ir kursų vedimo stažas vasarą ir žiemą 16-a metų + burlenčių stažas 22-u metai,  viso buriavimo patirtis 38 metai).

El.paštas: naish@splius.lt

Mobilaus telefono numeris:+37060120477, miestas – Šiauliai

http://www.youtube.com/user/adnaish

Skambink ir teiraukis visais klausimais susijusiais su buriavimu, kaitavimu, čiuožimu vandens slidėmis, slidinėjimu kalnų slidėmis ar snieglente , ekstremaliomis pramogomis.Mokslai ir patarimai norintiems pradėti buriuoti su burlente. Kursai pažengusiems. Vandens starto, greito posūkio mokykla, šuoliai, triukų mokymasis ir analizė.Konsultacijos burlenčių inventoriaus tinkamo pasirinkimo klausimais pradedantiems ir pažengusiems.Jėgos aitvarų pradžiamokslis ant vandens ar sniego. Kursai pažengusiems: šuoliai, triukų mokymasis ir analizė. Konsultacijos jėgos aitvarų tinkamo inventoriaus pasirinkmo klausimais pagal fizinį ir psichologinį pasiruošimo lygį. Jėgos aitvarų atsarginių dalių keitimas,”Octopus” sitemos pūslių ventylių tvarkymas. Suplyšusio jėgos aitvaro siuvimo/puslių klijavimo,keitimo/remonto/tiuningo klausimai ir konsultacijos.

arturas


Burlenčių instruktorė Dalia Dudėnienė ( buriavimo burlente stažas 13 metų)

Mobilaus telefono numeris:+37060077107, miestas – Šiauliai

Skambink ir teiraukis.Mokslai ir patarimai norintiems pradėti buriuoti su burlente.Kursai pažengusiems: greitas išglisavimas, užsikabinimas trapecijos kilpos, burlentės kilpų išnaudojimas, vandens startas, greito posūkio pradmenys, maksimalaus greičio išvystymas.Konsultacijos burlenčių inventoriaus tinkamo pasirinkimo klausimais.Jėgos aitvarų pradžiamokslio, tinkamo inventoriaus parinkimo konsultacijos.Suplyšusių jėgos aitvarų profesionalus susiuvimas (maksimalus pradinės būklės ir aerodinaminių savybių atstatymas su minimaliu vizualiniu pastebimumu).

dalia

 

Jėgos aitvarų kursai.Kaitavimo pamokos.Burlentės.Burės.Sup.Naish dileris-Šiauliai.