Talka 10 val. Rėkyvoje 08-05-2016 sekmadienis

Trauksim akmenis iš vandens, šalinsim krūmus. Įrankai: kas turit pasiimkit trimerius krūmų šalininmui, benz.pjūklus, būtų gerai kokia mašinos priekaba ar krovininė krūmų nuvežimui i aikstelę…

Kviečiami visi Šiaulių regiono kaitiorai ir dar nekaituojantys…norintys, prijaučiantys ir galintys prisidėti prie gerų darbų !!!

Dalyvavo ~12 žmonių su technika. Padaryta tikrai daug. Centrinėj ir  rytinėj spoto daly ištraukti akmenys, išpjauta, pašalinta daug nudžiuvusių krūmų. Spotas stipriai pagražėjo ir padidėjo. Jėgu ir laiko nebeliko ištempti visus nupjautus krūmus iki mašinų aikštelės (palikta sekančiai talkai).

Didelis dėkui visiems dalyvavusiems talkoje.

Jegos aitvarai Windfun.lt asociacija Vejunai (2)20160424_135511Jegos aitvarai Windfun.lt asociacija Vejunai (4)Jegos aitvarai Windfun.lt asociacija Vejunai (3)Jegos aitvarai Windfun.lt asociacija Vejunai (1)20160424_113358

 

Viena mintis apie “Talka 10 val. Rėkyvoje 08-05-2016 sekmadienis”

  1. Del susimetimo 20eur. spoto reikmems: dar vienas klausimas: kai kas diskutuoja „tipo as retai atvaziuoju“ i Rekyva. Mes tikrai skiriam savus ir svecius. Cia tas pats kas pasakyt Siauliu „Megoj“ as bilijarda zaidziu Palangoj ir Drevernoj, o Siauliuose retai…duokit uz dyka pazaist…Tikrus svecius mes skiriam ir tikrai neprasysim nei is vieno pinigu, bet saviems naudotis tuo geru ka mes darom 13 metu tikrai chamiska. Kas pradejot veliau kaituot juk mes neprasom atbuline data pinigu (pirmi susimetimai prasidejo jau 2004), taip kad bukim teisingi sau ir kitiems. Kaitavimas Rekyvoje tai ne tik hobis, bet ir butinybe prisideti ir dalyvauti veikloje, o ne vien naudotis tuo geru ka kiti padare. Kodel vieni istisai dirba, o kiti tik naudojasi ? Kas visiskai negalit prisidet darbais tai bent nedarykit „problemos“ del prisdejimo keliais eurais, nes tie kas dirba ir rupinasi spotu isleidzia minimum 10-20 kart daugiau lesu, darbo ir laiko kiekvienais metais. Gerbkim vieni kitus ir nebus geda paziuret vieni kitiem i akis ar teisintis kvailai, bei piktintis ! (p.s. pas ka tikrai bloga finansine padetis ir negalit prisdet pasakykit man tyliai asmeniskai, nebus jokiu priekaistu). Nenorit prisidet , kaituokit ten kur niekas nieko nepraso ir nereikalauja. Sekmes ir pasimatysim ant vandens.
    p.s.
    Chebrite, pasistenkit patys mane susirast ir perduot pinigus, nes zmones kas dalyvauja talkoj patys dar susimoka. Panevezys irgi galit susimest ir perduot vienam zmogui, kad paduotu (tik butinai pridekit sarasiuka su V.Pavarde).

Komentavimo galimybė išjungta.