Naish jėgos aitvarai iki 2015

Tvarkoma…

Jėgos aitvaras C-tipo Naish Torch 2014

Jėgos aitvaras C-tipo Naish Torch 2013

2012 Jėgos aitvaras C-tipo Naish Torch 2012

Tikslas: Sukurtas plaukioti ir varžytis laisvu stiliumi, mėgautis visais plaukimo stiliais ir plaukioti atsikabinus bangose.

Sportiškasis C-tipo Torch labai greitas ore ir gali sportininko pastangomis sinchroniškai, neatsiliekant nuo jėgos aitvaro lentos užpjovimo sumažinti traukos jėgą. Traukos jėga ir jos sumažinimas panašus į tinklelinių jėgos aitvarų skridimo greitį, bet būkite atidūs, nes darant pilną jėgos aitvaro kilpą generuoja žymiai daugiau jėgos ir pagreičio nei tinkleliniai aitvarai. Valdant prisisegus ar atsisegus nuo trapecijos kilpos 2012 Naish Torch jėgos aitvaras yra lengvai valdomas, tikslus ir nuspėjamas. Skersinių lačių išsidėstymo pozicija jėgos aitvarui suteikia dar kietesnį profilį bei stabilesni “stovėjimą“ore ir precizišką valdymą. Jei jūs prisijaukinote ir susidraugavote su sportiškuoju klasikiniu C-Torch, jūs esate stipraus charakterio ir pažengęs šiame sporte, bei pasiruošęs naujiems iššūkiams !

2012  C-tipo Naish Torch yra ne tik pasaulinės arenos nugalėtojų tarpo lyderis, bet ir jūsų paplūdimio improvizacijų puošmena. Torch turi naujai pakeistas viso paketo naujoves: naujas baras, tvirtinimo mazgai, naujos lačių pozicijos ir daug trumpesnis arc lankas.

Dizaino ypatybės:

 • Tikslus baro valdymas
 • Greitas reagavimas ore
 • Neprilygstamas valdymas atsikabinus
 • Didelė galia posūkiuose

Išmieros: 5,6,7,8,9,10,11,12,14

Dizainerio pastabos:

Kas naujo: šiais metais buvo idėja padaryti aitvarą dar daugiau stabilesnį ore ir pridėti kietumo bei standumo arkų profiliui. Norėdami tai padaryti mes pažvelgėme i Park‘o sėkmę ir sutrumpinę arkų lanko ilgį perkėlėme statramsčius žemyn. Tai leidžia aitvaro centrą pilniau užpildyti. Trumpesnė lačių padėtis sukietina visą profilį sparno galuose, o tai padidina aitvaro standumą, stabilumą ore.

Rezultatas: Jūs gaunate daug šviežesnį baro pajautimą ir reagavimą į jūsų judesius, be papildomų nukrypimų, net jei turite daugiau galios nei reikia. Posūkiai gaunasi dar geresni, nes aitvaras greičiau įeina į aitvaro kilpą ir suteikia papildomą įtempimą nusileidimo metu, kuris leidžia lengvai nuvažiuoti.

C-CHAPE

Ši pasitvirtinusi sportinė korpuso forma turi maksimalų pop’ą ir pakėlimo galią. Netinklelinė sistema palaikoma tik kraštuose ir centre gavusi maksimalų pasipriešinimą viso sparno plotyje paskirsto tolygiai gautą energiją ir tai suteikia ypatingai daug jėgos posūkyje ar darant pilną aitvaro kilpą.

POWER FOIL CANOPY

Foilo jėgos struktūra yra sukonstruota horizontaliom siulėm vietoj vertikalių, tai duoda daug lengvesnį kabėjimą ore nei Geo-Tech konstrukcija. Rezultate aitvaras turi daugiau keliamos galios.

EVOLIUTIVE PROFILE

Profilio gilumas ir forma vystosi išilgai viso sparno lanko. Centrinės sekcijos generuoja greitį ir jėgą. Bet koks judesys greit persiduoda su mažiausiu užlaikymu vietoje. Tai sukuria greitą skridimą, stabilumą ir mažiausią laiko praradimą.

RADIAL SEGMENTED C-CHAPE

Radialinis vienpusis C-formos segmentas generuoja c-lanką išnaudodamas trumpus linijinius segmentus, kad tiksliai suformuotų aitvaro arc.

DIRECT RESPONSE STEERING

Sparno vėjo atakos kampas buvo padidintas kraštuose, kad jie būtų aktyviai apkrauti. Kada persiduoda judesys į barą jėgos aitvaro sparno kraštas iškart reaguoja be užlaikymo, tuo metu priešingas sparno kraštas įgauna staigų pagreitį. Tai leidžia aitvarui būti ypač greitu.

OCTOPUS INFLATION SYSTEM

Tai pasitvirtinusi, greita pripūtimo sistema per vieną taška. Paskirsto vienodą spaudimą visose latėse ir pagrindinėje briaunos puslėje. Ypatingas Naish vienpusis vožtuvas garantuoja, kad posūkio metu nesikeis ir išliks vienodas spaudimas visose latėse.

SOLID FRAME CONSTRUCTION

Kiekviena latė prisiūta prie ypatingai tvirtos konstrukcijos Dakrono medžiagos rėmo, kuris sukonstruotas išlaikyti dideles perkrovas, labai sunkius krovinius ir nebijoti vandens.

RADIAL LOAD DISTRIBUTION

Visi sparno kraštai sukurti su siūlėmis einančiomis išilgai apkrovimo ir skridimo kryptim. Šios siūlės neša didžiąją dalį apkrovimo ir paskirsto tolygiai visą pakabintą svorį. Ši konstrukcija išvengia audinio pavargimo ir sparno krašto galuose.

SHIFT SYSTEM PLATFORM

Ši 5-os stropos sistema pritvirtinta vienpusiškai (fronto linijoje per pusę), kad galėtų būti patempta tik plaukiančiojo. Patempimas akimirksniu sustabdo visą traukimo jėgą. Tai taip pat palaiko priekinį sparno lanką, suteikiant 2012 Naish Torch tureti siaurą pagrindinę briauną-puslę su puikiu kokybišku valdymu.

Grafikas sudarytas pagal 75 kg. raiderio  svorį ir naudotą 132 cm. twintip ilgio lentą, normaliomis sąlygomis.

2012 Naish Torch reguliavimo galimybės

Jėgos aitvaras Torch 2011

Dizaino tikslas: raiderio malonumo jėgos pajutimas posūkyje ar darant aitvaro kilpą , gerai suderintas baras lengvai kontroliuoja ir valdo aitvarą. Pasauline profesionalų ir megėjų raiderių nuomone Torch aitvaras yra etalonas C tipo modeliuose. Aitvaras jau paliko solidų anspaudą savo gyvavimo istorijoje ir įrodė, kad yra puikus pasirinkimas raideriams ieškantiems aitvaro konkuruoti ilguose varžybų etapuose ar kuriuo gali mėgautis savo pamėgtuose vietiniuose spotuose plaukiojant prisisegus jėgos aitvarą ar atsisegus bangose ir pajusti pilną palaimos kontrolę, kad tavo aitvaras daro ir atspindi visus tavo norus pagal tavo esamą pasiruošimo lygį. Tai aitvaras, tiksliai žinantiems ko nori ir gali tikėtis gauti.

Aitvaro valdymas reikalauja precižiskumo ir tikslumo ir gali greitai parodyti, kur raideris daro klaidas. Jis visada savo informatyviu elgesiu padeda raideriui tobuleti. Torch geriausios charakteristikos atsiskleidžia freestyle, agresyvų plaukimo stilių mėgstančių ekspertų rankose ir ypač atsisegus. Susidraugavus jis tampa ištikimu ir besalygiškai klusniu tavo tarnu. Baro ilgas depaueris suteikia galimybę džiaugtis Torch teikiamais malonumais ne tik ekspertams, bet ir eiliniam pradedančiajam, kuris nori pajusti dinamiškesnį , sportišką stilių. Pripratus prie C tipo elegantiškai sportiško Torch, kiti aitvarai tampa nebeįdomūs. Jei esi pasiruošęs pajusti tikrą jėgą ir nebijai , kad aitvaras gali patikrinti tavo pasiruošimo lygį, jis skirtas Tau. Jei tai tavo pirmasis Torch – C tipo jėgos aitvaras, vadinasi esi pasiruošęs priimti iššūkį, bet būk atsargus ir viską daryk laipsniškai, vėjo stiprumo ir manevrų atžvilgiu ir jis pateisins tavo pasirinkimą.

2011 Torch turi gerą depowerį ir geba greitai skristi jėgos lango krašte. Akseleravimo galios perdavimas greitai ir sklandžiai reguliuojasi , informatyviai ir taip pat lengvai paklūsta naudojant plaukimo techniką atsisegus . Shift kontrolės sistema leidžia lengvai pakartotinai pakelti iš vandens be didelių laiko sąnaudų . Kevin Langeree Torch pagalba keliavo link podiumo viršaus ir laimėjo Pasaulio čempiono titulą. 2011 metų Torch tęsia savo neprilygstamą pranašumą su preciziškais patobulinimais, kad pakelėtų visus lenktynininkus ir megėjus į kitą lygį.

Norėdami  padidinti nuotrauką, paspauskite žymekliu.

Grafikas sudarytas pagal 75 kg. raiderio  svorį ir naudotą 132 cm. twintip ilgio lentą, normaliomis sąlygomis.


 


Jėgos aitvaras Naish Park 2015

Jėgos aitvaras Naish Park 2014

Jėgos aitvaras Naish Park 2013

2012 Jėgos aitvaras Naish Park

Tikslas: sukurtas su polėkiu visiems raideriams, visoms sąlygoms, visiems stiliams. Park dizainas su 3-imis latėmis panaudojus Swept kompaktine C forma aprūpintas stabilumu ore. Jėgos aitvaras Park 2012 sukurtas jautriai atsiliepti ir pildyti visas raiderio užgaidas. Stiprus profilis ir priekiniė forma suteikia geras traukimo savybes prie silpno vėjo ir turi platų vėjo diapazoną sustiprėjusiam vėjui. Park Swept Compact sparno forma turi maksimalią jėgos nuėmimo galimybę (depower). Ši forma yra labai arti realios C formos savybių ir aprūpina raiderį geru baro pajautimu prie kiekvieno judesio, kurio jūs visi laukiate. Park sukurtas gerai jaustis visose plaukimo sąlygose.

Dizaino ypatybės:

 • Super lengvas ir kokybiškas
 • Lengvas pakartotinis pakėlimas iš vandens
 • Lengvas jėgos padidinimas
 • Puikios traukos sąvybės prie ribinio vėjo

Išmieros: 5,6,7,8,9,10,11,12,14

Dizainerio pastabos:

Kas naujo: mes buvome susikoncentravę išpildyti aitvarą, kuris turėtų puikią trauką prie ribinio žemutinio vėjo ribos neprarandant visų jautrumo sąvybių. Procentinis LE ir profilio gilumas buvo sureguliuotas taip, kad pagerinti žemo lygio įtempimą. Mes truputį sumažinome sparno užlenkimą, kad priartėtumėm prie klaiskinės tikrosios C-tipo formos. Kad išlaikyti gera pakartotinį pakėlimą nuo vandens mes nedaug paplatinome sparno galų plotį, kuris padeda lengviau pagauti vėją patempus galinę stropą..

Rezultatas: raideris gali tikėtis geresnio sklendimo neprarandant valdymo kokybės ir kontrolės. Baro pajautimas tapo daug informatyvesnis ir jautresnis. Raideris nežiūrėdamas į aitvarą gali tiksliai žinoti kokioje zonoje randasi aitvaras, tai leidžia valdyti labai tiksliai. Aitvaro pakėlimas iš vandens dar daugiau pagerintas, palyginus su praeitų metų modeliu.

SWEPT COMPACT-C

Sudėjus į vieną pop plaukimo laisvumą ir C-tipo pakėlimo jėgą, pirmaujantį Swept Compact-C apsisukimo greitį, kontrolę, mes gavome idelias pakartotino pakėlimo nuo vandens sąvybes.

POWER FOIL CANOPY

Foilo jėgos struktūra yra sukonstruota horizontaliom siūlėm vietoj vertikalių, tai duoda daug lengvesnį kabėjimą ore nei Geo-Tech konstrukcija. Rezultate aitvaras turi daugiau keliamos galios.

EVOLIUTIVE PROFILE Profilio gilumas ir forma vystosi išilgai viso sparno lanko. Centrinės sekcijos generuoja greitį ir jėgą. Bet koks judesys greit persiduoda su mažiausiu užlaikymu vietoje. Tai sukuria greitą skridimą, stabilumą ir mažiausią laiko praradimą.

LOW DRAG WINGTIP Ši Wingtip geometrinė sparno forma labai mažina priekinį pasipriešinimo ploto dydį visos dalies, kuri neturi keliamosios galios. Kuo didesnis pakėlimo/traukos santykis, tuo greičiau sparno galas pereina per orą leisdamas aitvarui buti ir daug greitesniu ir greičiau reaguojančiu į posūkį.

RADIAL SEGMENTED C-CHAPE

Radialinis vienpusis C-formos segmentas generuoja c-lanką išnaudodamas trumpus linijinius segmentus, kad tiksliai suformuotų aitvaro arc.

NEW! ANTI-STICTION WINDOW

Sparno galas turi specialias vandens nutekėjimo kryptis ir langelį, kuris mažina trintį ir lengvina pakartotinį pakėlimą iš vandens, nes vanduo nevaržomai išbėga per sparno galą.

OCTOPUS INFLATION SYSTEM

Tai pasitvirtinusi, greita pripūtimo sistema per vieną taška. Paskirsto vienodą spaudimą visose latėse ir pagrindinėje briaunos puslėje. Ypatingas Naish vienpusis vožtuvas garantuoja, kad posūkio metu nesikeis ir išliks vienodas spaudimas visose latėse.

SOLID FRAME CONSTRUCTION

Kiekviena latė prisiūta prie ypatingai tvirtos konstrukcijos Dakrono medžiagos rėmo, kuris sukonstruotas išlaikyti dideles perkrovas, labai sunkius krovinius ir nebijoti vandens.

RADIAL LOAD DISTRIBUTION

Visi sparno kraštai sukurti su siūlėmis einančiomis išilgai apkrovimo ir skridimo kryptim. Šios siūlės neša didžiąją dalį apkrovimo ir paskirsto tolygiai visą pakabintą svorį. Ši konstrukcija išvengia audinio pavargimo ir sparno krašto galuose.

LWR (LIGHT WIND RELAUNC)

Su visomis lengvo vėjo lentomis raideriai nori maksimaliai išnaudoti ribinio vėjo galimybes, kiek jų supratimu tai galima vadinti važiavimu/plaukimu. Naujoji LWR sistema padeda raideriui pasitikėti savo jėgomis prie pačių mažiausių vėjų. Ši sistema nepriklausomai nuo galinės stropos įtempimo padeda atsistoti aitvarui į reikiamą pakėlimo padėtį. LWR dirba tada, kai jau niekas kitas nepadeda.

Grafikas sudarytas pagal 75 kg. raiderio  svorį ir naudotą 132 cm. twintip ilgio lentą, normaliomis sąlygomis.

2011 Naish Park

Naish Park tinka mėgstantiems laisvo plaukimo (freeride) malonumus. Šis dizainas raideriams, kurie nori paprasto be sumaišties ir nervų efektyvaus plaukimo. Parkas yra orientuotas į greitai pasiekiamus rezultatus, kondensuotas į lengvą ir paprastą paketą.

Park trijų lačių dizaino konstrukcija yra neįtikėtinai stabili ir ypatingai greitai reaguoja į komandas. Tai kompaktiškas kaitas, tiek pripūtimo greitume tiek sulankstyme. Ši konfigūracija, kartu su galinga profiliu ir pilnai išbaigta kontūro konstrukcija suteikia Park panašiai atitinkamą trauką kaip C tipo aitvaras tik pridedant švelnesnį galios kontrolės švarumą. Park galima apibudinti, kaip Torch komfortine versija, kuri turi visas įmanomas stabilumo ir komfortabilumo programas, išlaikant sportišką C stilių ir pabrėžianti raiderio individualumą. Žvilgsnį traukia įspūdingi polinezietiški kupolo išpaišymo motyvai.
Aitvaro šoninių sparnų briaunos pastumtos atgal priekinės centrinės aitvaro konstrukcijos atžvilgiu, kurios suteikia galimybę aitvarui lengvai pakilti nuo vandens ir atnaujino galimybę padidinti depower jėgos kontrolę.
Park charakteris „Daryti viską” atveria daugybę veiklos galimybių. Tai yra puikus freeride įrankis, ar esate sutelkęs dėmesį į baro perėmimo (handle-pass) suktuko šlifavimą ar naujų triukų mokymąsi ar tik norite smagiai ir laisvai praleisti savo laiką ant vandens.

Naish parkas 2011 naudoja patentuotas dizaino funkcijas, įskaitant aitvaro konstrukcijos kupolo skliauto medžiagos horizontalų įsitempimą esant darbinei padėčiai (Power Foil Canopy). Šis veiklos praplėtimas įvairiuose lygmenyse ir sukuria nuostabų žingsnį aitvaro valdymo efektyvumo išnaudojimą.

Norėdami  padidinti nuotrauką, paspauskite žymekliu.

Grafikas sudarytas pagal 75 kg. raiderio  svorį ir naudotą 132 cm. twintip ilgio lentą, normaliomis sąlygomis.Jėgos aitvaras Naish Draft 2015


Jėgos aitvaras Naish Draft 2014


Jėgos aitvaras Naish Draft 2013

Freeride/Race

Išmieros: 7,9,12,14,17m

2013NaishDraft_TECH

2013NaishDraft_TECHNOLOGYLengvo vėjo jėgos aitvaras Naish Fly 2015

Lengvo vėjo jėgos aitvaras Naish Fly 2014

Lengvo vėjo jėgos aitvaras Naish Fly 2013

Tikslas: sukurtas lengvo vėjo sąlygoms. Naish Fly 2013 sukurtas išskirtinai lengvo svorio, nes pašalinta centrinė latė ir sudėtų medžiagų suminis svoris maksimaliai išlengvintas, kad vos laikydamasis ore vėjo pasipriešinimas sukurtų stabilią trauką leidžiančią kaituotojui glisuoti. Konstrukcija sukurta taip, kad centrinė jėgos aitvaro dalis dirba kaip spinakeris (jachtinių burių principu) ir sukuria neįtikėtiną galią prie silpno vėjo.

Naish Fly sukurtas pagal Park dizainą, kuris leidžia jėgos aitvarui turėti nuostabią savybę būti greitu posūkiuose ir ypatingai lengvą pakėlimą prie ribinio, vos juntamo, vėjo.

Dizaino ypatybės:

 • Jėga kaip 18 kvadratų jėgos aitvaro, o judėjimas kaip 12
 • Išskirtinai lengvas
 • Sukurtas ant pasitvirtinusios Park platformos
 • Dviejų lačių dizainas
 • Turintis pačią mažiausią vėjo ribos išnaudojimą
 • Lengvas pakartotinis pakėlimas iš vandens prie minimalaus vėjo
 • Turi papildomus 10 metrų stropų prailginimus

Išmieros: 15

Naudojams su Naish universal baro sistema.

Dviejų lačių dizainas:

Ruošiama

Jėgos aitvaras Naish Fly 2012 

Jėgos aitvaras Naish Alana 2015


Jėgos aitvaras Naish Alana 2014 

Jėgos aitvaras Naish Ride 2014/15

Jėgos aitvaras Naish Ride 2013

Išmieros: 4,5,6,8,9,10,11,12,14m.

Jėgos aitvaras Naish Ride 2012

Tikslas: Naish Ride jėgos aitvaras sukurtas pradedančiajam ir pirmo lygio kaituotojui visoms sąlygoms, ieškantiems lengvo valdymo ir paprastumo.

Savybės: lango kraštų užapavalinimas lengvam pakėlimui nuo vandens, padidintas “antistic” trinties langas vandens išbėgimui pakėlimo metu, neįtikėtinai stabilus ore su gera atrama vandenyje, labai lengvas dėl dviejų lačiu konstrukcijos su žemiausio vėjo išnaudojimo riba. Sukurtas išmokti pradedančiojo kaituotojo pagrindus ir pereiti į pažengusiųjų gretas. Užapvalinti kraštai leidžia aitvarui lengvai suktis ore ir būti pakankamai greitu be netikėtumų. Sukurtas plaukimui ir netikėtai atlikta aitvaro kilpa generuoja minimalią jėgą, todėl būsite maksimaliai (kiek tai įmanoma) saugūs. Plaukimas priskabinus freeraido stiliumi su lengvai išpildomu šuoliu kada tik panorėsite, negalvojant kur yra jėgos aitvaras. Padarytas pagal Naish Park baze su supaprastinta konstrukcija paliekant geriausias plaukimo ir pakėlimo nuo vandens savybes.

Išmieros: 4,6,8,10,12m.

Naish dizaineris Damien Girardin apie Naish Ride jėgos aitvarą. 

Jėgos aitvaras Naish Bolt 2012

Tikslas: raideriams reikalaujantiems puikaus stabilumo, baro pajautimo, greito pasisukimo ir lengvo peršokimo per visas kliūtis plačiausiose vėjo diapazono ir bangų sąlygose.

Sukurtas mūsų jau apdovanotos Sigma platformos Evoliutive profiliu. Bolt sukurtas turėti puikią galią didelioms išmieroms ir suderintas gera kontrole mažose jėgos aitvarų išmierose. Geo-Tech techninė konstrukcija palaiko formą ir garantuoja neapsakomą stabilumą ir kontrolę pačiuose daugiausia gūsiuotose vėjo sąlygose.

2012 Bolt turi reputacija išbaigto ultimatyvaus jėgos aitvaro, žiūrint iš stabilumo ir įvairiapusiškumo pozicijos. Tai mylimiausias Robby Naish jėgos aitvaras.

Dizaino ypatybės:

 • Patikimai pasitvirtinusi Sigma platforma
 • Tiesioginis baro atsakas
 • Nusipelniusi aukščiausio lygio kontrolė
 • Daugiapusiškumas gūsiuotose sąlygose

Išmieros: 5,6,7,8,9,10.5,11,12,14

Dizainerio pastabos:

Kas naujo: 2012 mes koncentravomės pagerinti vėjo diapazono kontrolę trim būdais. 1. Sparno krašto galus (tiesioginis atsako perdavimas) pakeitėme visuose dydžiuose, kad būtų mažiausias jėgos perdavimo užlaikymas. 2. Sparno lanko išlinkimas ties centru buvo užapvalintas. Tai padidina centrinės dalies plotą ir pagerina išlinkimo posūkio kreivės stovėjimo formą. 3. Mes išdirbome naują automatizuotą priedą, kuris paskaičiuoja priekinės briaunos inerciją, Jango (Yang) modulio ir oro spaudimu ir leidžia sukurti puikų LE diametrą kiekvieno dydžio jėgos aitvarui.

Rezultatas: 1.Jėgos aitvaras gali skristi greičiau ir toliau/giliau vėjo lango priekyje, užtikrindamas didesnį efektingesnį traukimą ir geresnį ribinio vėjo paėmimą. 2. Jėgos aitvaras sukuria didesnę trauką prie mažo vėjo ir geresnį pakilimą, bei išlaikymą ore. 3. Kiekviena išmiera turi maksimalų LE kietumą ir patį trumpiausią laiką pasiūsti aitvarą į priekį savęs, kiek tai įmanoma.

SIGMA OUTLINE

Sigma schema tai aerodinaminio „ paukščio skrydžio“ forma, ji perkelia didžiąją traukiamo objekto centro spaudimo dalį dalį paskui save, kuri turi neaplentą stabilumą prie mažiausio vėjo atakos kampo. Jėgos centras išlieka vienoje vietoje, o ne pasiduoda į priekį kaip konvencinio tipo aitvaruose. Tai eliminuoja priekinės briaunos spaudimą žemyn, kas sukelia didesnį pasipriešinimą prie staigaus pasvirimo į priekį. Tuo budu aitvaras nepraranda inercijos greičio ir turi mažesnį pasipriešinimo plotą. Sigmos schema aprūpina linijinį baro spaudimą su labai lengvu vandens startu.

GEO-TECH

Tiesūs segmentai išilgai priekinio krašto aprūpina pastovų įtempimą pasiprišinimo metu. Tai suteikia visam langų medžiagų plotui būti pilnai įsitempusiam. Įsitempę langai padeda sustiprinti visą pripūstą profilį ir išlakyti jį stabiliu prie bet kokio skridimo kampo. Rezultate neįtikėtinai lygus langai su stabilia ir puikia valdymo kontrole.

BLENDET GEO-TECH

Įsitempusi priekinio skliauto langų medžiaga sukelia jėgą. Geo-Tech technologija apima žemesnę aitvaro lanko dalį, kur yra žemas atakos kampas. Tai sukuria puikų stabilumą, mažesnį vėlavimą/reagavimą ir tvirtumo jausmą ore.

GEO-TECH GENERATED C-CHAPE

Sujungimas C-tipo stabilumo ir Canopy Tension langų įsitempimu yra Geo-tech sąvybių konstrukcijos ypatumas. Aitvaro centras yra plokščias su dideliu kampu S2 latėje. Tai palengvina sukimąsi, leidžiantį susukti S2 padetį daugiau ir išlaikant visą pagrindinį oro srautą centre, su pasiruošimu įeitį į greitą jėgos posūkį.

EVOLIUTIVE PROFILE Profilio gilumas ir forma vystosi išilgai viso sparno lanko. Centrinės sekcijos generuoja greitį ir jėgą. Bet koks judesys greit persiduoda su mažiausiu užlaikymu vietoje. Tai sukuria greitą skridimą, stabilumą ir mažiausią laiko praradimą.

LOW DRAG WINGTIP Ši Wingtip geometrinė sparno forma labai mažina priekinį pasipriešinimo ploto dydį visos dalies, kuri neturi keliamosios galios. Kuo didesnis pakėlimo/traukos santykis, tuo greičiau sparno galas pereina per orą leisdamas aitvarui buti ir daug greitesniu ir greičiau reaguojančiu į posūkį.

NEW! ANTI-STICTION WINDOW Sparno galas turi specialias vandens nutekėjimo kryptis ir langelį, kuris mažina trintį ir lengvina pakartotinį pakėlimą iš vandens, nes vanduo nevaržomai išbėga per sparno galą.

DIRECT RESPONSE STEERING

Atakos kampas sparno galuose buvo padidintas, kad jie būtų aktyviau apkrauti. Kai patempiamas baras aitvaro sparnas iš karto sureaguoja ir be delsimo priešingas sparnas įgauna staigų pagreitį. Tai leidžia jėgos aitvarui būti greitam.

OCTOPUS INFLATION SYSTEM

Tai pasitvirtinusi, greita pripūtimo sistema per vieną taška. Paskirsto vienodą spaudimą visose latėse ir pagrindinėje briaunos puslėje. Ypatingas Naish vienpusis vožtuvas garantuoja, kad posūkio metu nesikeis ir išliks vienodas spaudimas visose latėse.

SOLID FRAME CONSTRUCTION

Kiekviena latė prisiūta prie ypatingai tvirtos konstrukcijos Dakrono medžiagos rėmo, kuris sukonstruotas išlaikyti dideles perkrovas, labai sunkius krovinius ir nebijoti vandens.

RADIAL LOAD DISTRIBUTION

Visi sparno kraštai sukurti su siūlėmis einančiomis išilgai apkrovimo ir skridimo kryptim. Šios siūlės neša didžiąją dalį apkrovimo ir paskirsto tolygiai visą pakabintą svorį. Ši konstrukcija išvengia audinio pavargimo ir sparno krašto galuose.

LWR (LIGHT WIND RELAUNCH) Su visomis lengvo vėjo lentomis raideriai nori maksimaliai išnaudoti ribinio vėjo galimybes, kiek jų supratimu tai galima vadinti važiavimu/plaukimu. Naujoji LWR sistema padeda raideriui pasitikėti savo jėgomis prie pačių mažiausių vėjų. Ši sistema nepriklausomai nuo galinės stropos įtempimo padeda atsistoti aitvarui į reikiamą pakėlimo padėtį. LWR dirba tada, kai jau niekas kitas nepadeda.

Grafikas sudarytas pagal 75 kg. raiderio  svorį ir naudotą 132 cm. twintip ilgio lentą, normaliomis sąlygomis.


 

2011 Naish Bolt

Bolt yra universalus, stabilus ir prognozuojamas. Bolt yra raideriams, kurie nori mėgautis visų plaukimo stilių (all-around) skoniu ir ieško aukščiausio stabilumo, bei patikimumo. Tai visapusiškas aitvaras skirtas visoms vėjo, vandens, bangų ar plaukimo stilių sąlygoms.

Bolt yra sukurtas Naish Sigma pamatų pagrindu, kuris užtikrina stabilumą, patikimai jausti barą (vairalazdę) manevro metu ir greitą sukimąsi. Bolt turi naują praplėstą profilį, galia orientuota į didesnius dydžius išlaikant mažesnių išmierų analogišką kontrolę.

Geo-Tech suprojektuota taip, kad užtikrintų lgalaikį aitvaro stabilumą, ypač esant stipriai gūsiuoto vėjo sąlygose. 2011 Naish Bolt skirtas tiems, kurie nori plačiausio paklusnumo diapazono įvairiausiose plaukimo sąlygose. Jis apima naujausias dizaino DNA neįtikėtiną stabilumą, gerą baro informatyvumo jausmą, paklusnų greitą sukimąsi ir lengvai atliekamą šuolį.
Naujai supaprastinta tinklelio konstrukcija perduoda stropomis greitesnę informacija barui (vairalazdei), ir Naish Sigma kampo laipsnis buvo padidintas siekiant pagerinti greito apsisukimo charakteristikas baro stropų įtempimo metu.
Skirtas pradedantiesiems, bei pažengusiems aitvarų megėjams ieškantiems stabilaus, lengvai valdomo aitvaro. Naish Bolt dabar gali pasigirti net geriausiuose spotuose , padidinto švelnumo, idealiai lygiai atliekamu posūkiu bangose ar lygiame venadenyje.
Pradedantieji galės mėgautis sklandžiu ir lengvu greitai klausančiu baro valdymu, ir jėgos reguliavimo (depower) įvairove. Pažengę vartotojai vertins subalansuotą plaukimą prisisegus ar prognozuojamą atsisegdami. Pradedančiąjam ar pažengusiam vartotojui Naish Bolt lengvai ir akimirksniu bus pakeliamas nuo vandens.
2011 m. „Geo-Tech Generated C-Shape” ir supaprastintas tinklelis suteikė daugiau tiesioginės aitvaro jėgos perdavimo informaciją barui. Naujausios Naish Sigma technologijos pagerino aitvaro sukimosi charakteristikas ir baro valdymo lengvumo jausmą.
Naujausi Naish Sigma projektiniai pasiūlymai ir Geo-Tech konstrukcijos lemia fizinę raidą naudojant naujausias technologijas, prisitaikančias prie nuolat kintančių veiklos reikalavimų šiuolaikiniose aitvaruose.
Vizualiai ryškiai matoma nuostabi kupolo įtampa (canopy tension) darbinėje padėtyje, šie aitvarai nebijo vėjo diapazono nestabilumo, turi tikslų valdymą, lengvą ir aiškų baro valdyma, ir neįtikėtinai paprastą pakėlimą nuo vandens. Vienas žvilgsnis, vienas praplaukimas, ir jūs atrasite jėgos aitvarų sporte (Kiteboarding) naujų spalvų.
2011 Naish Bolt naudoja dvi naujas patentuotas konstrukcijos ypatybės: Sigma Struktūra ir Geo-Tech. tiek padidinti našumą skirtingais lygmenimis, o jų derinys sukuria nuostabų žingsnį į aitvaro efektyvumo išnaudojimą.
Dabar, labiau nei bet kada, jėgos aitvarų (Kiteboarding) sportas tapo supaprastintai prieinamas ir prognozuojamas visapusiškai (All-Terrain) išpildytu naujuoju Naish Bolt.

Norėdami  padidinti nuotrauką, paspauskite žymekliu.

Grafikas sudarytas pagal 75 kg. raiderio  svorį ir naudotą 132 cm. twintip ilgio lentą, normaliomis sąlygomis.Jėgos aitvaras Naish Charger 2011

Dizaino tikslas: raideriui norinčiam mėgautis visoms įmanomoms sąlygoms (All-terrain) ir kuris nori labai lengvo pakartotinio pakėlimo nuo vandens ir žemutinės vėjo ribos (low-end) išnaudojimo.

Visiškai naujai suprojektuotas, naujasis 2011 Naish Charger tęsia savo visapusiško aitvaro įvaizdį, papildomai pagerintu stabilumu įvairiausiose vėjo sąlygose ir įvairių plaukimo stilių naudojimo galimybėm.

2011 Naish Charger įdiegtas naujos konstrukcijos kontūras, kad galėtu labai greitai suktis ir tuo pačiu būti labai stabilus. Patobulinta sparno užlenkimo susiaurėjimo sitema (wingtips) tik padidina jėgos reguliavimo kontrolę (depower) ir atsirado dar geresnis lengvo pakėlimo nuo vandens pajėgumas, bei kontrolė posūkyje.

Penkių lačių rėmo konstrukcija suteikia reikalingą profilio išlaikymą ir 2011 Naish Charger yra neįtikėtinai stabilus vėjo diapazone, kuris staigiai keičiasi į didesnę pusę arba yra labai gūsingas. Charger yra idealus pasirinkimas raideriams , kurie reikalauja greito, stabilaus aitvaro sugebančio maksimaliai užkilti prieš vėją ir išvystyti didelį plaukimo greiti. Charger, turi suderintą silpno vėjo pakėlimo sistemą (LWR)

Norėdami  padidinti nuotrauką, paspauskite žymekliu.

Grafikas sudarytas pagal 75 kg. raiderio  svorį ir naudotą 132 cm. twintip ilgio lentą, normaliomis sąlygomis.


Jėgos aitvaras Naish Trip 2014/15

 NAISH BARAIJėgos aitvaro Naish Shift baras 2012

Pirmaujanti pramonėje 5-ių stropų baro sistema

Naujoji baro Shift Control Sistema suprojektuota palaikyti arc pasagos profilį ir greitam bei lengvam jėgos aitvaro pakėlimui nuo vandens. Nauji 2012 Naish baro elementai: tai vienguba depower’io virvė, aukščiau baro reguliavimo mazgai, komfortabilus spalvotas EVA danga baro rankenos padengimas.

Shift System sugrįžta su pasaulio čempiono kokybe ir nestringančiu fukcionalumu. Ši sistema žinoma kaip pilnai kontroliuojanti priekinę jėgos aitvaro briauną ir prisikabinus prie trapecijos kilpos ir atsikabinus nuo C-tipo aitvaro. 5-os stropos dizainas turi nepriekaištingai greitą pakartotinio pakėlimo nuo vandens galimybę varžybose ar ypatingai silpno vėjo sąlygomis.

Shift sistema koncentruota konstrukcijos paprastume ir panaudojimo lengvume, ji lengvai reguliuojasi pagal raiderio norus. Centrinė virvė įvilkta į labai patvarų PU apvalkalą sumažina trintį vidurinėje dalyje. 2012 Shift sistema aiškai išlaiko savo statusą, kaip pasaulyje pirmaujanti 5-ių stropų baro valdymo sistema.

SAVYBĖS

Spalvotas baras su termo reljefine EVA danga puikiai priglunda rankose. Tiksli asimetriškai suformuota danga leidžia raideriui justi baro padėtį. Ultra minšti baro galai sujungti su judančiomis apsaugomis. Išskirtinai lengvai reguliuojamas Naish baro plotis 45 ar 51cm., sukurta Dupont Hytrel reguliuojasi baro galų viduje. Lengvai ir greitai reguliuojama baro jėgos eiga, patraukiant rankenėlę sustiprėjus vėjui ar patraukimu atleidžiant susilpnėjus vėjui. Truputi didesnė aliuminė centro baro skylė mažina centrinės virvės trintį. Patikimi sujungėjai eliminuoja neteisingą baro prijungimą prie aitvaro. Platus lyšo galo tvirtinimas leidžia lengviau pereiti į kitą pusę trapecijoje po baro perdavimo (handle passes) į kitą ranką.

2011 Naish Shift baras

Jėgos aitvaro Naish Shift kontrolės sistema visų lygiu raideriams,nuo profų iki privalumus gaunančių pradedančiųjų, visi gaus didžiausią naudą.
Naish baro Shift sistema lyderiauja preciziškai išpyldytu, pirmaujančia našumu, paprastu naudojimu ir mažiausių sujungimo mazgu funkcionalumu. Naish Shift baro sistema išlieka veiksmingiausias būdas kontroliuoti priekinį Naish Torch jėgos lango krašto lanką,suteikiant Torch lengvą pakėlimą nuo vandens prie silpno vėjo.
Sukurtas specialiai Naish Torch, Naish Shift sistema išlieka geriausia 5 stropų sistema rinkoje. 13m centrinės stropos Y atstumas suteikia puikią paramą priekinei Naish Torch kraštinei, siekianti suteikti Jums bekompromisinį efektyvumą. 5. stropa taip pat padeda dar labiau išlaikyti priekinio krašto profilį, tuo pačiu užtikrinantai įrodydama saugos sistemos pranašumą, kuris leis jums koncentruotis laisvo stiliaus (Freestyle) plaukimo elementų mokymasi ar šlifavimą, siekiant aukštesnio lygio.
Naish Shift Control Baras komplektuojams su standartiškai gudria kilpa (Smart loop), auto orientacija į savo vietą bare, ir stumdomo fiksatoriaus lengvu padeties reguliavimu.
Rezultatas yra paprasta ir funkcionali valdymo sistema, kuri suteikia didelį pasitikėjimą savo jėgomis visose situacijose.
Su lyšo prikabinimu prie norimo kontrololės elemento einančio „per barą” 2011 Shift kontrolės sistema tapo paprastesnė ir funkcionalesnė nei kada nors anksčiau.
Su tuo pačiu baru galima valdyti visus aitvarų dydžius.

Shift baro sistemos stropų ilgiai gali buti 17m,20m,24m,27 metrai.
Pagrindinės funkcijos:

• Protinga kilpa (Smart loop)-patentuota tiesioginio atsisegimo sistema
• Atsisegimo kilpos auto-orientacija (atsistatanti į savo vietą bare)
• Slankiojantis fiksatorius
• Saugos lyšo prikabinimas per barą
• Platus saugumo lyšas su greitu atsisegimu
• Itin minkšti baro užbaigimo elementai

 • Nauja ergonomiška baro medžiagos padengimo struktūra
 • NAUJIENA – Baro ilgio koregavimo galimybė 18 „-20” (45-51cm)

Universalus baras  Naish Park ir Bolt jėgos aitvarui 2012

Centrinės stropos sujungtos pačiam žemiausiam punkte, lad sudarytų “žemą-v’’ konfiguraciją. Tai padidina diferiancialą stropų ilgyje pradedant posūkiu, tokiu būdu aitvaras geričiau reaguoja į raiderio judesius. Centrinė stropa iki suktuko įšsilaiko tiesi

Universali baro sistema yra nepriekaištinga visame jos panaudojime, lengvai reguliuojami ir reikalui esant keičiami sugadinti ar susidevėję mazgai.

Savybės:

Spalvotas baras su termo reljefine EVA danga puikiai priglunda rankose. Tiksli asimetriškai suformuota danga leidžia raideriui justi baro padėtį. Ultra minšti baro galai sujungti su judančiomis apsaugomis. Išskirtinai lengvai reguliuojamas Naish baro plotis 45 ar 51cm., sukurta Dupont Hytrel reguliuojasi baro galų viduje. Lengvai ir greitai reguliuojama baro jėgos eiga. Lengvai judantį stoperį galite nustumti aukščiauį jūsų norimą vietą maksimaliam jėgos nuėmimui (depower) ar žemiau pasilpnėjus vėjui, ar tiesiog norite užfiksuoti barą jūsų rankoms patogioje padėtyje. Truputi didesnė aliuminė centro baro skylė mažina centrinės virvės trintį. Patikimi sujungėjai eliminuoja neteisingą baro prijungimą prie aitvaro. Gudri kilpa su lengvu surinkimu, jei pasinaudojote atsisegimo sistema. Autoorientacija į baro centra. Specialus “V” formos suktukas neleidžiantis susisukti stropoms po pilno apsisukimo apie savo ašį. Platus lyšo galo tvirtinimas leidžia lengviau pereiti į kitą pusę trapecijoje po baro perdavimo (handle passes) į kitą ranką.

Galimi baro stropų ilgiai 16 ir 20metrų.

2011 Naish universalus baras

Jėgos aitvaro Naish universali kontrolės sistema (baras) su keturių stropų valdymo sistema ir ergonomišku išdėstymu. 3m-vidurio dizainas suteikia lengvą supaprastintą prijungimą prie priekinių stropų. Jis pašalina sunkiųjų takelažo dalių naudojimą, ir padeda lengvai funkcionuoti prisisegus saugos lyšą prie centrinės stropos ar prie depower kilpos.

Naish Universali kontrolės sistema išgarsėjusi, kaip švariausiai ir funkcionaliausiai dirbanti sistema, suprantama kiekvienam raideriui Ji suteikia pasitikėjimą savimi, ir puikias eksploatacines savybes. Net po labai ilgo naudojimo lengvai ir suprantamai, be pašalinių pagalbos pakeičiama susidevėjusi ar sugadinta sistemos dalis.Baras naudojamas su 20 metru stropomis bei 4 m prailginimais.

Įranga:
• Protinga kilpa (Smart loop)-patentuota tiesioginio atsisegimo sistema
• Atsisegimo kilpos auto-orientacija (atsistatanti į savo vietą bare)
• Slankiojantis fiksatorius
• Laipsniškas depower virvės žymėjimas
• Saugos lyšo prikabinimas per barą
• Platus saugumo lyšas su greitu atsisegimu
• Depower virvės slankojančio fiksavimo elemento padeties aukščio nustatymas
• Itin minkšti baro užbaigimo elementai

 • Nauja ergonomiška baro medžiagos padengimo struktūra
 • NAUJIENA – Baro ilgio koregavimo galimybė 18 „-20” (45-51cm)

Jėgos aitvaro Naish ATB universalus baras 2014


Jėgos aitvaro Naish ATB universalus baras 2013

tinka Draft, Park, Fly

 


Jėgos aitvaro Naish Ride baras 2014


Jėgos aitvaro Naish Ride baras 2013

 


Jėgos aitvaro Naish Ride baras 2012

Pradedančiajam: ryškios spalvos baro pagrindo, 24 m. stropos, lyšas, be suktuko šakutėje, su stoperiu, reguliuojamas baro ilgis, reguliuojamas šoninų stropų ilgis.

 

 


 

Jėgos aitvaro Naish Alana baras 2014

NAISH KAITŲ LENTOS


Naish lentos 2010/12

Tikslas: raideriams ieškančiams kontrolės, tobulėjimo ir nerpilygstamo laisvo stiliaus efektyvumo ar tiesiog norintiems džiaugtis visais plaukimo malonumais su pačia smagiausia ir geriausia kaitine lenta iš visų ankščiau turėtų.

Money Shot rodo radikalius dugno pakeitimus, įskaitant dvigubą išlinkimą, keturgubus kanalus ir nuožulniai nupjautus lentos kraštus. Tai suteikia kaitlentei neįtikėtiną kanto valdymą ir beprecedentinę kontrolę. Money Shot neturi “jokio kompromiso” formoje, visi privalumai su pilnu išpildymu ir žema rokerio linija, maksimaliai kontrolei ir greičiui. Galų kraštų forma buvo padaryta taip, kad nepurkšų vandens į akis. Rokeris, schema ir kraštų galai yra padaryti, kad suteiktų geriausią slidimą prie silpno vėjo, bei užkilinėjant į vėją neprarasti greičio.

Taikykitės tiesiai ant podiumo ir pasiimkite prizinius pinigus.

Išmieros: 131cm x 40cm, 133cm x 41cm, 135cm x 42cm

KONSTRUCIJA:

Anglies (Carbon) pluošto sujungimo laminatai, lanksti konstrukcija, savalaikis sugrįžimas ir pradinę formą, antivibracinės sąvybės, apsauga nuo iškraipymo ir svoris ir anglies pluošto patvarumo kombinacija suteikia visai lentai aukšto tamprumo kokybišką struktūrą su geriausiom plaukimo, pašokimo ir nusileidimo sąvybėm.

Pilna Paulownia Wood Core medžio šerdis. Paulownia medžiaga yra labai lengva, nepasiduoda deformacijai, ir turi išskirtines grįžtamosios reakcijos sąvybes. Ji turi patį aukščiausią jėgos ir svorio santykį prieš bet kokią kitą medieną ir yra puiki šerdis jėgos aitvarų lentoms.

3D FS BOTOM SHAPING

3D laisvo stiliaus plaukimas duoda sprogstamąjį populiarumą ir puikią trauką. Akcentuoti kanalai ir įlinkimai suprojektuoti, kad nukreiptų vandenį į lentos galą. Esant gerai kūno pozicijai tai sustabdo išmetimą iš vandens prie „karštų“ nusileidimų.

 1. Dvigubas dugno įlenkimas puikiam važiavimui ir nusileidimui.
 2. Keturgubi kanalai apvadui ir sutvirtinimui.
 3. Nuožulniai nupjauti kraštai lygiam plaukimui ir švariam nusileidimui.

OPTIMIZED RESPONSE FLEX

Optimizuotas minkštumo regavimas paslėptas apatinėje dalyje, kontūro ir rokerio. Lenta vidutiniškai minkšta prie lengvo apkrovimo, kuris leidžia dinamiškai reaguoti į apkrovą, tuo laiku kai progresyvinis kietumas linksta prie daug didesnių apkrovų, kad išlaikyti tiesioginė energetinę pusiausvyrą tarp raiderio ir kaitlentės.

LOW ROCKER PRO-PERFORMANCE

Žemas rokeris – tai profesionalus išpildymas su galimybe įšvystyti nelimituotą greitį, prie efektyvaus panaudojimo, prieš vėją ir pilnai kontroliuojant lentą. Šie ypatumai daro šią lentą idealią profesionaliose varžybose ir pažengusiems laisvame plaukime.

FINS

3.8cm G-10 lentos vairiukai

2012 Naish Ally padų konstrukcija

Sukurti visoms kojų išmieroms, Ally padai suteikia maksimalų komfortą, turi šoninį palaikymą, ir daug pozicijų lengviems nustatymams, lengvai surenkami. Jums tereikia nustayti reikiamą kampą, prisukti tvirtinimo varštus ir pritvirtinti kilpas pagal jūsų kojos išmierą.

WIDE RANGE SIZE ADJUSTMENT

Dvigubi prisegimo diržai su palaikymo ir lipnia juosta lengvai nustatomi jūsų norimoj padėtyje.

MULTIPLE STANCE WIDTH & FOOT ANGLE OPTIONS

Tvirtinimo vietos leidžia nustatyti daug pozicijų arčiau centro ar krašto su norimu kampu.

ANGLED ADJUSTER SIDE WINGS

Šoninnės juostos nustatomos reikiamu kampu ir kojos aukščiu, diržai randasi viduje kilpos ir turi šoninį palaikymą.

SIDEWALL FOOTBED CUSHIONING

Integruoti EVA padai saugo raiderį nuo kietų paviršių.

ERGONOMIC TOP-FOOT INTERFACE

Susiformuojantys šilumą palaikantys EVA dėklas su neoprenine apdaila komfortui.

TRIPLE DENSITY MOLDED FOOTBED

Minkšta pėdoje ir centrinėje dalyje, pilnam smūgio sugėrimui nusileidimo vietose. Kietesni šonuose, kad koncentruotis nusileidimo metu.

INLAID HIGH-GRIP TEXTURE

Sulaiko koją iššokti ar ilįsti giliau kietuose nusileidimuose.

Naish Momentum 2012

Tikslas: raideriams ieškantiems lengvo planiravimo, puikaus apipavidalinimo, minkšto nusileidimo ir lygaus važiavimo nelygiame vandenyje ar smulkiose bangose.

Pasaulis žino jos laisvo važiavimo įvairiapusiškumą. Momentum turi platų dugną, pilną rokerį, keturgubus išlinkimus galuose ir jautrų lankstumą, kuris lengvina čiuožimą. Jos populiarumas ir lengva kontrolė daro nusileidimus ypač lengvus pačiuose beprotiškiausiuose nusileidimuose. Momentum lenta visiems laisvo plaukiojimo megėjams su gerai paskirstyta kontrole, leidžiančia tobulėti ir planuoti savo veiksmus. Su ja visi raideriai gali tobulėti ir atrasti save is naujo.

Išmieros: 132cm x 41cm, 134cm x 42cm, 136cm x 43cm

CONSTRUCTION

1.Bi-axial & UD stiklo laminatai Momentum priduoda reikiamą lankstumą, didėjančią teigiamą kontrolę susisukimui apkrovose.

 1. Pilna Paulownia Wood Core medžio šerdis. Paulownia medžiaga yra labai lengva, nepasiduoda deformacijai, ir turi išskirtines grįžtamosios reakcijos sąvybes. Ji turi patį aukščiausią jėgos ir svorio santykį prieš bet kokią kitą medieną ir yra puiki šerdis jėgos aitvarų lentoms.

3D FR BOTTOM SHAPING

3D laisvos (FR) dugno konstrukcijos suteikmas duoda lengvą plaukimą, kietesnę formą ir subalansuotą jėgą.

OPTIMIZET RESPONSE FLEX

Optimizuotas minkštumo regavimas paslėptas apatinėje dalyje, kontūro ir rokerio. Tai vidutiniškai minkšta prie lengvų svorių/apkrovimo, kuris leidžia dinamiškai reaguoti į apkrovą, tuo laiku kai progresyvinis kietumas linksta prie daug didesnių svorių/apkrovų, kad išlaikyti tiesioginė energetinę pusiausvyrą tarp raiderio ir kaitlentės.

FULL ROCKER – ADVANCED FREERIDE PERFORMANCE

Pilno rokerio charakteristikos sutekia lygų važiavimą nelygiame vandenyje ir radikalius plokščius nusileidimus priimti minkštai ir jaustis lengvai.

FINS

Vairai 5.0cm Glass

Jėgos aitvaro lenta Naish Haze 2012

Tikslas: laisvam plaukiojimui, lengviems triukams, visoms sąlygoms.

2012 Haze ideali kombinacija patikimumo ir visapusiško išpildymo, neįpareigojantiems lengviems pasiplaukiojimams.

Naujoji 3D dugno struktūra su vienu dugno išlinkimu daro gerą vandens vagą plaukiant. Jos schema gana panaši į bėgių juostą su progresyvine kreive, lengviems posūkiams.

Su savo visapusišku išpildymu tinkančiu visoms sąlygoms ji geriausias pasirinkimas daugeliui laisvo plaukiojimo raiderių.

Išmieros: 135cm x 41cm, 140cm x 42cm, 145cm x 43cm, XL 138 x 45cm

CONSTRUCTION

1.Bi-axial & UD stiklo laminatai Momentum priduoda reikiamą lankstumą, didėjančią teigiamą kontrolę susisukimui apkrovose.

 1. Pilna Paulownia Wood Core medžio šerdis. Paulownia medžiaga yra labai lengva, nepasiduoda deformacijai, ir turi išskirtines grįžtamosios reakcijos sąvybes. Ji turi patį aukščiausią jėgos ir svorio santykį prieš bet kokią kitą medieną ir yra puiki šerdis jėgos aitvarų lentoms.

3D FR BOTTOM SHAPING

3D laisvos (FR) dugno konstrukcijos suteikmas duoda lengvą plaukimą, kietesnę formą ir subalansuotą jėgą.

OPTIMIZET RESPONSE FLEX

Optimizuotas minkštumo regavimas paslėptas apatinėje dalyje, kontūro ir rokerio. Tai vidutiniškai minkšta prie lengvų svorių/apkrovimo, kuris leidžia dinamiškai reaguoti į apkrovą, tuo laiku kai progresyvinis kietumas linksta prie daug didesnių svorių/apkrovų, kad išlaikyti tiesioginė energetinę pusiausvyrą tarp raiderio ir kaitlentės.

FULL ROCKER – ADVANCED FREERIDE PERFORMANCE

Šios charakteristikos sutekia lygų važiavimą nelygiame vandenyje ir radikalius plokščius nusileidimus priimti minkštai ir jaustis lengvai.

FINS

Vairai 5.0cm Glass

Jėgos aitvaro lenta Naish Arcade 2012

Tikslas: agresyviems wakestyle raideriams naudojantiems spec.batus ar kilpas. Su šia lenta galima plaukti su vairiukais arba be jų.

Kada ateina laikas tikram wakestyle plaukimui, nėra geresnio varianto kaip 3D wake formos dugno suteikimas. Wake stiliaus vuderkindo Sam Light pastangomis ši lenta buvo tobulinama su spec.batais ir be vairiukų.

Šio tipo kraštai nuožulnūs ir dugno sekcija plokščia, forma padaryta taip, kad važiuotumėt tiesiai ir nesibaimintumėt užkliūti už pakilusio slaido. Pagrindas susitiprintas išskirtinės Naish technologijos plokšte tose vietose kur lenta liečiasi su kliūtim. Šiš ypatumas stipriai palaiko vairiukus, garantuoja ilgaamžiškumą ir įgalina važiavimą be vairiukų.

Išmieros 136cm x 42cm, 139cm x 42.5cm, 142cm x 43cm

CONSTRUCTION

1.Anglies pluošto laminato sujungimai: lankstumo sąvybės, savalaikis sugrįžimas/atsakas į apkrovimą, antivibracinės sąvybės, neišsikraipymas, svoris ir ilgaamžiškumo kombinacijos suma.

 1. Pilna Paulownia Wood Core medžio šerdis. Paulownia medžiaga yra labai lengva, nepasiduoda deformacijai, ir turi išskirtines grįžtamosios reakcijos sąvybes. Ji turi patį aukščiausią jėgos ir svorio santykį prieš bet kokią kitą medieną ir yra puiki šerdis jėgos aitvarų lentoms.

3D WS BOTTOM SHAPING

3D wakestyle dugno formos suteikimas, jos ypatybės padeda užvažiuoti ant slaido pakilimo be vairiukų iki vidurio ir atleidžia mažas klaidas.

 1. Plokštės technologija be vairų ir patvarumas.
 2. Palengvinantys užvažiuoti ant slaido ir nusileisti – nugludinti lentos kraštai.
 3. Plokščia V-tips centrinė dalis lengvam čiuožimui slaidu.
 4. Dvigubi dugno kanalai kontrolei.

OPTIMIZET RESPONSE FLEX

Optimizuotas minkštumo regavimas paslėptas apatinėje dalyje, kontūro ir rokerio. Tai vidutiniškai minkšta prie lengvų svorių/apkrovimo, kuris leidžia dinamiškai reaguoti į apkrovą, tuo laiku kai progresyvinis kietumas linksta prie daug didesnių svorių/apkrovų, kad išlaikyti tiesioginė energetinę pusiausvyrą tarp raiderio ir kaitlentės.

HIGH ROCKER – PRO POWER PERFORMANCE

Aukštas rokeris tai wakestiliaus įsipareigojimas progresuoti ir su batais ir su kilpomis, jis sutekia lygų važiavimą nelygiame vandenyje ir radikalius plokščius nusileidimus priimti minkštai ir jaustis lengvai.

FINS

Vairai 3.8cm G-10

Jėgos aitvaro lenta Naish Raskal 2012

Tikslas: specialiai sukurta merginoms ir mažiems raideriams.

Sukurta lengvesnių svorių raideriams ir merginoms, kurie nori savo plaukimą pakelti į kitą lygį. Raskal yra sumažinta suaugusių lenta. Po metų bandymų su mažesnio svorio sportininkais buvo sukurta speciali lenta atitinkanti šios grupės tikslius reikalavimus pagal visus standartus, tai įvažiavimai į posūkį, mažesnio svorio spaudimas. Paėmusi iš Momentum keturgubų kanalų profilius ji gali būti apibūdinta kaip visapusiška, laisvo plaukiojimo lenta su puikia galimybe propaguoti laisvą stilių, bei rodyti aukščiausius laisvo stiliaus elementus.

Tai ideali lenta augantiems talentams, merginoms ir lengvo svorio raideriams su kuriais reikia skaitytis.

Išmieros: 124cm x 35cm, 130cm x 38cm

CONSTRUCTION

1.Bi-axial & UD stiklo laminatai Momentum priduoda reikiamą lankstumą, didėjančią teigiamą kontrolę susisukimui apkrovose.

 1. Pilna Paulownia Wood Core medžio šerdis. Paulownia medžiaga yra labai lengva, nepasiduoda deformacijai, ir turi išskirtines grįžtamosios reakcijos sąvybes. Ji turi patį aukščiausią jėgos ir svorio santykį prieš bet kokią kitą medieną ir yra puiki šerdis jėgos aitvarų lentoms.

3D FR BOTTOM SHAPING

3D laisvos (FR) dugno konstrukcijos suteikmas duoda lengvą plaukimą, kietesnę formą ir subalansuotą jėgą.

 1. Vienintelis dugno įgaubimas lengvu apvadu ir rankena.
 2. Keturgubi kanalai lengvam važiavimui.

OPTIMIZET RESPONSE FLEX

Optimizuotas minkštumo regavimas paslėptas apatinėje dalyje, kontūro ir rokerio. Tai vidutiniškai minkšta prie lengvų svorių/apkrovimo, kuris leidžia dinamiškai reaguoti į apkrovą, tuo laiku kai progresyvinis kietumas linksta prie daug didesnių svorių/apkrovų, kad išlaikyti tiesioginė energetinę pusiausvyrą tarp raiderio ir kaitlentės.

FULL ROCKER – ADVANCED FREERIDE PERFORMANCE

Pilno rokerio charakteristikos sutekia lygų važiavimą nelygiame vandenyje ir radikalius plokščius nusileidimus priimti minkštai ir jaustis lengvai.

FINS

Vairai 3.8cm G-10

Jėgos aitvaro lenta Naish Skate 2012

Tikslas: tiems kas nori praplėsti savo plaukimo ribas ir ieško naujų pojūčių.

Su Skate galima plaukti plataus diapazono sąlygose, nuo lygaus vandens iki apvalių slaidų, viskas įdomu.

Dizainas su trim vairiukais duoda plačias galimybes. Lenta geriau klauso kai gale du vairiukai, plaukiantysis jaučiasi kaip ant ledo, galima konfiguracija po vieną vairiuką galuose. Vairiukų perstatymo galimybių padėtys padeda užkilti į vėją ir kitose pasikeitusiose situacijose.

Skate padaryta su vertikaliais medžio sluoksniais ir ABS kraštais. Pagrindas su slaido PBT, o viršus su prabangiu SkateTop 3D EVA paviršiumi.

Galite plaukti su sportiniais bateliais ar basi, Skate lenta praplės jūsų plaukimo ribas.

Išmiera: 120cm x 42cm

CONSTRUCTION

 1. Apsaugota nuo slaido PBT dugno konstrukcija. Sutvirtintas dugnas suteikia neįveikiamą ilgaamžiškumą.
 2. Pilna Paulownia Wood Core medžio šerdis. Paulownia medžiaga yra labai lengva, nepasiduoda deformacijai, ir turi išskirtines grįžtamosios reakcijos sąvybes. Ji turi patį aukščiausią jėgos ir svorio santykį prieš bet kokią kitą medieną ir yra puiki šerdis jėgos aitvarų lentoms.

SKATETOP 3D EVA DECK

Dviguba EVA danga sudaro minkštą ir lengvai kontroliuojamą paviršių palengvinantį lentos kontrolę.

FINS

Vairai 2.0cm G-10

Jėgos aitvaro lenta Naish Global 2012

Tikslas: bekompromisinis plaukiojimas bangose visomis sąlygomis.

Global padaryta su mintim išnaudoti visas tinkamas vėjo ir bangų sąlygas.

Sukurta plaukti stovint priekinėje stovėsenoje (arčiau centro) arba galinėje stovėsenoje visose bangose, kiekviena kilpa diapazone gali būti nureguliuota pagal bet kokio raiderio stilių. Plaukiant priekinėje stovėsenoje lenta turi daugiau greičio galios ir išliekančią plaukimo kelio žymę. Plaukiant galinėje stovėsenoje lenta daugiau atsipalidavusi, laisvesnė ir staigesnė.

Rezultate lenta “turi turėti” valdymą visiems raideriams, kurie rimtai žiūri į bangas.

Išmieros: 5’5” x 17½”, 5’10″ x 18”, 6’1” x 18¼”

CONSTRUCTION

Pilnai bambukinė sluoksniuota konstrukcija, centrinė putos šerdis apvyniota sudėtingais laminatais, kurie dedasi ant šoninių rėmų. Ant šių laminatų papildomai užvyniota didelio tankio aukštos struktūros putose užrakintos ląstelės.

Po laminavimo visa struktūra sustiprinta bambuko sluoksniais ir kompozitiniais laminatais. Bambukinis laminatas suteikia stiprią pasipriešinimo struktūrą neleidžiančią palikti pėdos anspaudų ir prideda visai lentai tvirtumo. Rezultate gauname puikų tvirtumo ir svorio santykį.

Karboniniai rėmai: anglies audinio rėmai suteikią sustiprintą išilginio lonžerono kontūrą, kaip dvi išilginės sijos.

QUAD/THRUSTER CONVERTIBLE

Global sukurta su keturiais vairais, bet turi ir penktą vairo nišą, tokiu būdu gali būti performuota su trijų vairų kombinacija.

8-PIECE DIAMOND GROOVED DECK PAD

Turi 8-ius ryškius ergonomiškus, aukštos struktūros palaikymo padus su pastorinimu gale, geresnei kontrolei.

PREMIUM VARIO ERGONOMIC FOOTSTRAPS

Premium klasės ergonomiškos kojakilpės.

FINS

Keturi vairai su bambukinio sukimo korine struktūra.

Jėgos aitvaro lenta Naish Fish 2012

Tikslas: mėgstantiems lengvo vėjo žaidimus bangose ir lygiame vandenyje.

Fish lenta keičia požiūrį į lengvą plaukiojimą bangose su neįtikėtinai stabiliu užkilimu į vėją. Lenta puikiai vykdo komandas ir iškeltus plaukimo tikslus, o tai suteikia patį didžiausią smagumą prie silpno vėjo. Jos klasikinės formos skrodimas vandeniu duoda papildomą džiaugsmą, malonumą ir nedidelį virpulį.

Išmieros: 5’6” x 22”

CONSTRUCTION

Pilnai bambukinė sluoksniuota konstrukcija, centrinė putos šerdis apvyniota sudėtingais laminatais, kurie dedasi ant šoninių rėmų. Ant šių laminatų papildomai užvyniota didelio tankio aukštos struktūros putose užrakintos ląstelės.

Po laminavimo visa struktūra sustiprinta bambuko sluoksniais ir kompozitiniais laminatais. Bambukinis laminatas suteikia stiprią pasipriešinimo struktūrą neleidžiančią palikti pėdos anspaudų ir prideda visai lentai tvirtumo. Rezultate gauname puikų tvirtumo ir svorio santykį.

8-PIECE DIAMOND GROOVED DECK PAD

Turi 8-ius ryškius ergonomiškus, aukštos struktūros palaikymo padus su pastorinimu gale, geresnei kontrolei.

3-PIECE STOMP PAD

Padų galinės dalies pastorinimas.

INSERTS FOR FOOTSTRAPS

Kojakilpių tvirtinimo tvirtinimai

FINS

Keturi vairai su bambukinio sukimo korine struktūra.

Jėgos aitvaro lenta Naish Gun 2012

Tikslas: bangų asams ar norintiems jais tapti, mėgstantiems greitį, didžiausias ir mažiausias bangas ir stiprų vėją.

Bangų lenta Gun neįtikėtinai greita ir manevringa prie pačių didžiausių bangų ir vėjų. Ji skrieja labai lygiai sujauktame vandenyje ir mažose bangose.

Ši lenta išsiskiria savo kontrole, neaukodama savo manevringumo. Gun lenta mėgstantiems adrenaliną ir stiprius pojūčius. Savo didžiausio greičio, kontrolės ir manevringumo išskirtinumą atskleidžianti pačiose aršiausiose sąlygose.

Išmieros: 6’ x 16½”

CONSTRUCTION

8-PIECE DIAMOND GROOVED DECK PAD

PREMIUM VARIO ERGONOMIC FOOTSTRAPS

FINS

Jėgos aitvaro lenta Naish Venturi 2012

Tikslas: skirta konkuruoti lenktynėse, neaukojant kito jūsų pasirinkto pritaikymo arba išnaudoti menkiausią lengvą vėją nuo 3 m/s iki Jūsų galimimybių ribos smagiai lakstyti po pasirinktą vandens ekvatoriją.

Padedant aukščiausio rango lenktynininkams išvystytos geriausios lentos sąvybės. Venturi kaip niekada turi daugiausia plaukiančių megėjų ir sportininkų, ne tik varžybose, bet ir ieškančių smagaus pasilaukiojimo.

Išplėstas lentos dydžių diapazonas suteikia skirtingų plaukimo stilių megėjams didesnes pasirinkimo galimybes. Venturi 175 visapusiška forma silpnam vėjui ir puikus pasirinkimas dideliam kruizui ar trumpiems bei greitiems spurtams. Su 180 ar 190 galite stoti prie startinės linijos ir pirmauti pavėjiniame plaukime.

Venturi apginkluota lenktyniniais vairais ir konkurencinga daugelyje disciplinų.

Išmieros:175cm x 56cm x 8cm, 180cm x 65cm x 8.5cm, 190cm x 70cm x 9cm

CONSTRUCTION

PREMIUM VARIO ERGONOMIC FOOTSTRAPS

FINS

Vairai: 38cm G-10 Tuttle – Tri Set (25cm Glass su 175cm lenta)

Jėgos aitvaro lenta Naish Skater 2012

Tikslas: kompaktiškas dizainas plaukimui be kilpų.

Skater lenta trumpesnė ir daug paltesnė, lengvai valdoma ir beprotiškai staigi. Kitesurfing‘e pati didžiausia tendencija plaukimas be kilpų ir Skater jums leis tai daryti su tikru banglentės (surf) stiliu.

Skater galima naudoti ir kaip tikrą banglentę bangoms be jėgos aitvaro.

IŠMIEROS: 4’8” x 19¾”, 5’4” x 19”, 5’9” x 19”

CONSTRUCTION

3-PIECE STOMP PAD

INSERTS TO ADD FOOTSTRAPS

FINS

Vairai: Tri Set – Honeycomb Bamboo Mesh Torsion (Du vairai su 4’8″ dydžiu)

Jėgos aitvaro lenta Naish Alaia 2012

Tikslas: silpno vėjo brangakmenis, sukurta plaukti be kilpų ir vairų.

Kada kapitonas Kukas 18-am šimtmetį atrado Havajus, jis ir jo komanda pirmą kartą pamatė plaukimą bangose banglentėmis. Alaia kviečia jus sugrįžti ten, kur buvo pradėtas surfingas Havajuose.

Alaia padaryta iš tvirto Paulownia medžio su patobulintu serfingo dizainu sukurtu šioms dienoms. Tai paskatino Alaia pereiti į jėgos aitvarų pusę.

Alaia spindesys pasimato silpno vėjo sąlygose. Ji gerai kyla į vėją ir yra neapsakomai smagu šėlti, kai tikras vėjas nelepina.

Gali būti naudojama kaip tikra banglentė bangoms be jėgos aitvaro.

Išmiera: 5’9” x 15½”

FULL PAULOWNIA WOOD CORE CAPPED IN FIBERGLASS

VARIO TUNNEL-CONCAVE & BEVEL BOTTOM

Jėgos aitvaro lenta Naish Ride 2012

Pradedančiajam.

Dizaino ypatybės: progresyvus lankstumas, vidutinis rokeris ankstyvam glisavimui ir kontrolei, vienas vidurinis įgaubimas tvirtam pagrindui ir kraštams , platesnė kontūro schema lengvesniam vandens startui. Ryški oranžinė spalva lengvam radimui vandenyje.

Konstrukcija

Vidutinis rokeris

Išmieros: 135cm x 42cm, 140cm x 43cm

Vairai: Glass 5.0 cm., rankena.

Jėgos aitvaro lenta Naish 2011 Momentum

suteikia absoliutų universalumą dėka lygaus apvado, subalansuotos galios, lengvos kontrolės, nuoseklaus planavimo ir neriboto veikimo potencialo. Pristatyta praėjusiais metais, Momentum jau tapo labiausiai ieškomu asortimentu.

Nors iš pradžių Momentum pradinė mintis galvoje buvo skirta wakestyle gerbėjams, bet ji taip pat rado savo vietą rinkoje kaip pirmaujanti Freeride lenta. Turėdama platų paviršiaus plotą, padidintą rokerį ir puikų lankstumą (flex) lenta siūlo freeride raideriui lengvą plaukima, minkštą nusileidimą po šuolio ir sklandų plaukimą sujauktame vandenyje (Chop).

Su radikaliai sklandžiai atliekamu darbu, Freestyle stiliuje ir kontrolės suvaldymu pačiuose beprotiškiausiuose nusileidimuose kiek jūs pajėgsite, Momentum skatina jus pakelėti save į kitą lygį. Nesvarbu, ar esate megėjas plaukti užsidėjęs wakeboard batus ar ieškote našiausios freeride lentos, Momentum yra skirta Jums.

Naujoji 2011 m. yra Naish Momentum Park 138 cm buvo sukurta, siekiant patenkinti batų stiliaus (wakeboard) raiderių poreikius ir tiems, kurie ieško šiek tiek daugiau nusileidimo stabilumo. 138 Park yra pagaminta su padidintais sutvirtinimais suteikianti puikų patvarumą ir papildomą standumą apkrovose nelygiame vandenyje. Momentum Park sudaro galimybes, kurių reikia tavo tobulėjimui ir aukštesnio plaukimo lygo pasiekimui.

Norėdami  padidinti nuotrauką, paspauskite žymekliu.

Jėgos aitvaro lenta Naish Custom Global 2011

Jėgos aitvaro lenta Naish Custom Fish 2011

Jėgos aitvaro lenta Naish Custom Gun 2011

Jėgos aitvaro lenta Naish Venturi 2011

Jėgos aitvaro lenta Naish Thorn CC 2010

išlieka labai efektyvi ir kontroliuojama lengvame vėjyje, prieš vėją užkilti gali tiek kiek nori ir sprogstamoji laisvo stiliaus (Freestyle) energija atsiranda pagal pareikalavima. Thorn CC turi santykinai daugiau lygiagrečių matmenų, platesnį profilį su maža rokerio linija, puikiai subalansuota, išlaikanti norimą plaukimo kontrolę.

Mes apibūdinom 2010 Thorn CC kaip turinčią „Energijos laimėti”. Ir Kevin Langeree plaukdamas su 2010 Thorn CC 132cm užlipo ant aukščiausio podiumo laiptelio pasibaigusiam PKRA Pasaulio čempionate.

Kevin norėjo Thorn CC 2011 m. pridėti daugiau kontrolės nusileidimo metu ir daugiau sugeriančią nusileidimo smūgį, tačiau neprarandant jokių jau užkariautų Thorn CC lentos greičio savybių PKRA Freestyle Pasaulio čempionate.

Mes padarėme šį tuningą, reguliuodami bei pakeisdami vidurinės dalies lankstumo tikslus (FLEX).
Pridėjome sudėtingą, uždarą 1-os sijos vidurinę medžio šerdį, siekiančia viršutinę ir apatinę laminato dalį su aukštesnės struktūros lankstumo elementų papildymu. Tai apsaugo lentą nuo iškraipymo, kuris galimas prie ekstremalių apkrovų, netaisyklingai nusileidžiant. Likusę 20% šio tipo lentos dalį, pakeitėme gyviau reaguojančia Thorn anglies pluošto kompozito konstrukcija.


 

Jėgos aitvaro lenta Naish Skate 2012

Tikslas: tiems kas nori praplėsti savo plaukimo ribas ir ieško naujų pojūčių.

Su Skate galima plaukti plataus diapazono sąlygose, nuo lygaus vandens iki apvalių slaidų, viskas įdomu.

Dizainas su trim vairiukais duoda plačias galimybes. Lenta geriau klauso kai gale du vairiukai, plaukiantysis jaučiasi kaip ant ledo, galima konfiguracija po vieną variuką galuose. Vairiukų perstatymo galimybių padėtys padeda užkilti į vėją ir kitose pasikeitusiose situacijose.

Skate padaryta su vertikaliais medžio sluoksniais ir ABS kraštais. Pagrindas su slaido PBT, o viršus su prabangiu SkateTop 3D EVA paviršiumi.

Galite plaukti su sportiniais bateliais ar basi, Skate lenta praplės jūsų plaukimo ribas.

Išmiera: 120cm x 42cm

CONSTRUCTION

 1. Apsaugota nuo slaido PBT dugno konstrukcija. Sutvirtintas dugnas suteikia neįveikiamą ilgaamžiškumą.
 2. Pilna Paulownia Wood Core medžio šerdis. Paulownia medžiaga yra labai lengva, nepasiduoda deformacijai, ir turi išskirtines grįžtamosios reakcijos sąvybes. Ji turi patį aukščiausią jėgos ir svorio santykį prieš bet kokią kitą medieną ir yra puiki šerdis jėgos aitvarų lentoms.

SKATETOP 3D EVA DECK

Dviguba EVA danga sudaro minkštą ir lengvai kontroliuojamą paviršių palengvinantį lentos kontrolę.

FINS

Vairai 2.0cm G-10

Jėgos aitvaro lenta Naish Wakeskate 2011

 

 

 

Jėgos aitvarų kursai.Kaitavimo pamokos.Burlentės.Burės.Sup.Naish dileris-Šiauliai.